podaj stan wodomierza
eBOK
w razie awarii dzwoń    994

Nasz kanał RSS

Link do naszego kanału znajdziesz tutaj.

Jak korzystać z kanałów RSS

O RSS:

RSS (ang. Really Simple Syndication) to szybka i efektywna metoda powiadamiania o nowościach, które pojawiły się na stronie. Kanał jest aktualizowany automatycznie, a powiadomienie o nowościach na stronie, następuję w chwili ich zamieszczenia na mwik.pila.pl.

Jak korzystać z kanałów RSS?

Do korzystania z kanału RSS potrzebny jest czytnik RSS. Poniżej zamieściliśmy kilka wskazówek skąd go pobrać i jak z niego korzystać.

Na stronie mwik.pila.pl, kanał RSS oznaczony jest pomarańczową ikonką, umieszczony w górnej części. Na tej stronie umieszczony jest link, który otworzy okno kanału. Należy go skopiować i wkleić do czytnika kanałów RSS.

Niektóre przeglądarki np. Internet Explorer 7+, Firefox, Opera i Safari mają wbudowaną funkcję obsługi kanałów RSS. Jeżeli korzystacie Państwo z jednej z wymienionych przeglądarek, nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego czytnika RSS.

W razie problemów z subskrybowaniem kanału RSS, prosimy o skorzystanie z instrukcji obsługi używanego czytnika.

Czytnik umożliwia przeglądanie tytułów nowych publikacji zamieszczonych na stronie. Aby zapoznać się z pełną wersją wybranej publikacji, należy kliknąć na jej tytuł, co spowoduje przekierowanie na stronę mwik.pila.pl.

Skąd można pobrać czytnik RSS?

Istnieje wiele wersji czytników RSS, z niektórych można skorzystać za pomocą przeglądarki internetowej, inne funkcjonują jako samodzielne programy.

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych czytników RSS:

Windows:
- FeedDemon
- Newz Crawler

Mac OS X:
- NetNewsWire

Web:
- Bloglines
- NewsGator

Wtyczki do przeglądarek internetowych:
- Firefox
- Chrome

Spółka MWiK Piła nie bierze odpowiedzialności za zawartość zewnętrznych stron internetowych, których nie jest właścicielem.

Jak usunąć subskrypcję kanału RSS?

Aby usunąć subskrypcję, należy postępować zgodnie z instrukcją czytnika RSS.

Kanały RSS:

Zasady Użytkowania kanałów RSS skierowane są wyłącznie do użytkowników indywidualnych, do wykorzystywania w celach prywatnych.

Za pomocą kanałów RSS Spółka MWiK przekazuje użytkownikom, korzystającym z czytników, informacje o najnowszych publikacjach zamieszczanych na stronie mwik.pila.pl.

Czytniki RSS mogą włączyć kanały RSS będące własnością Spółki MWiK do swoich baz danych, w celu zapewnienia użytkownikom największego komfortu użytkowania. Wykorzystywanie materiałów będących własnością Spółki MWiK jest zabronione.

Spółka MWiK zastrzega sobie prawo do zaprzestania emisji kanałów RSS w dowolnym momencie. Zdjęcia, logotypy, teksty oraz ścieżki dźwiękowe będące częścią kanałów RSS zamieszczonych na stronie mwik.pila.pl są własnością Spółki MWiK, która posiada do nich wszelkie prawa.

Aktualności
Czy wiesz, że...?

Najstarszą pompą jest „śruba Archimedesa" wynaleziona w 212 r. p.n.e. przez Archimedesa, a służąca do podnoszenia cieczy.

czytaj więcejczytaj więcej
Utrudnienia w ruchu

od 29 sierpnia 2022 r. do 31 lipca 2023 r.
ul. Krzywa, ul. Długosza, ul. Zachodnia

od 14 października 2020 r. do 30 października 2024 r.
ul. Jastrzębia, ul. Przepiórcza, ul. Ceramiczna

czytaj więcejczytaj więcej
Przerwy w dostawie wody

w dniu 4 października 2022 r.
ulice: Czarnieckiego nr 30-53, Żabia, Sowińskiego

czytaj więcejczytaj więcej

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
tel. +48 67 212 50 24 | +48 67 212 29 74
faks +48 67 212 59 30
mwik@mwik.pila.pl
NIP 7640201952 | KRS 0000081995 | REGON 570503455
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 66.124.000 zł.